Všechny kategorie
EN
Robustní, přesto klidný, Cti navždy

Domů>O nás>Profil společnosti

moje země má třičepel Roots blower pochází z podniku Cao. Po třiceti letech profesionální historie je proslulý doma i v zahraničí svými vynikajícími výrobky a upřímným a upřímným charakterem.

       

Nantong Rongheng Environmental Protection Equipment Co., Ltd. je profesionální společnost zabývající se vývojem, výrobou, prodejem a servisem různých typů dmychadel, vakuových čerpadel a dalších produktů. Pokrytí produktů: univerzální třílisté kořenové dmychadlo, nevýbušné třílisté kořenové dmychadlo, antikorozní třílisté kořenové dmychadlo, vysokoteplotní a vysokotlaký třílistý kořenový ventilátor a jednotka, třílisté kořenové vakuové čerpadlo a jednotka, rotační ventilátor, různé pojistné ventily, tlumiče výfuku atd.

       

Rongheng má silnou technickou sílu, pokročilé konstrukční metody, sofistikované procesní zařízení a dokonalý systém kvality. Dosáhla velkých průlomů v mnoha klíčových technologiích svých produktů a její hlavní ukazatele výkonu, jako je energetická účinnost a hluk, dosáhly pokročilé úrovně na světě. Její technický tým je hlavním zpracovatelem čínského průmyslového standardu HJ / T251-2006 „Technické požadavky na produkty na ochranu životního prostředí Roots Blower“.

       

Společnost Rongheng dodržuje obchodní filozofii kvality, inovací, služeb a integrity. Spoléhá se na high-tech produkty s nezávislými právy na duševní vlastnictví. S vynikající kvalitou, rozumnými cenami a ohleduplnými službami se její produkty prodávají po celé zemi i v zámoří. Odsíření dýmů, chemická syntéza, pneumatická doprava, tavení vysokou pecí, akvakultura, výroba papíru a další oblasti mají vysokou reputaci a podíl na trhu.

       

Rongheng bude i nadále poskytovat profesionálnější produkty pro ochranu životního prostředí v mé zemi a pro různé podniky.